1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kаде за нова година

Дискусија во 'Канта' започната од Andemona, 4 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Andemona

  Andemona Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  2.495
  Пол:
  Женски
  бидејки немаме некој официјален сајт каде што ке може да се видат сите новогодишни понуди,ова е единствениот начин на кој може да се добие некоја идеа каде за "најлудата нок"во годината..па ако некој има нешто испланирано,или нешто на ум може да го сподели со нац :rock:
   
 2. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.569
  Допаѓања:
  3.133
  Темава е баш во соодветна категорија ;)
   
  На Juicy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Andemona

  Andemona Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  457
  Допаѓања:
  2.495
  Пол:
  Женски
  префрлено во кафе муабети...
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.039
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.