1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kако ви беше кога ја изгубивте невиноста?

Дискусија во 'Канта' започната од NEA, 2 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. NEA

    NEA Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    268
    Допаѓања:
    455
    Пол:
    Женски
    Како ви беше првиот пат кога имавте секс? Дали беше `Да ке имам пак` или `Ова е прв и последен`?
    Имаше ли молење од страна на партнерот да издржите ако ве боли?
     
  2. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    20.443
    Допаѓања:
    58.542
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.