1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kако да ме засака?

Дискусија во 'Сингл' започната од Snegul4e, 24 јануари 2011.

  1. karenin

    karenin Популарен член

    Се зачлени на:
    8 март 2010
    Пораки:
    1.426
    Допаѓања:
    2.170
    Епа ако сакаш да натераш да те засака било кој треба да си природно откачена :D, луда, палава и пред се ептен паметна. Ама сепак најубаво е чувството кога некој би те засакал ненадејно и без никаква присила од твоја страна.
     
    На animegirl му/ѝ се допаѓа ова.
  2. SnowWhite8

    SnowWhite8 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2012
    Пораки:
    1.275
    Допаѓања:
    1.620
    Пол:
    Женски
    После толку одбегнување јас не би се ни замарала..
     
  3. BlackMarket

    BlackMarket Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 октомври 2012
    Пораки:
    248
    Допаѓања:
    266
    Глупости. Да постои одговор на прашањево, пола и повеќе од најубавите љубовни балади немаше да постојат.
     
  4. Bojanvli

    Bojanvli Активен член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2017
    Пораки:
    35
    Допаѓања:
    14
    Пол:
    Машки
    Љуѓе ај ве молам помош,има едно девојче што многу ми се допаѓа и почнав да и пишувам ама она некако цело време ми враќа да или не,некако ич не заинтресирано ми делува никогаш сум немал девојка незнам што треба да и пишувам за да ја привлечам,сите ми викаат оставија не те сака батали ама ми се допаѓа и незнам што да праам дали да бидам упорен или да оставам се наоѓам во лавиринт ве молам кажете ми излез! <3
     
  5. Justicija

    Justicija Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 август 2017
    Пораки:
    5.659
    Допаѓања:
    18.998
    Пол:
    Женски
    КАжи и дека возиш бмв икс 6 , имаш палата , џакузи , ова она , и дека секој викенд идеш у грчка , дубровник , дубаи , некогаш на малдиви , збории за версаче , армани , лујвитон и сл. Одма ке те засака ;)
     
    На Bojanvli му/ѝ се допаѓа ова.