Kако поминавте на првиот секс..

Дискусија во 'Канта' започната од Fashion.n.a.d.e.44, 28 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fashion.n.a.d.e.44

  Fashion.n.a.d.e.44 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  30
  Rасказете ми убаво од почеток до крај .. онака од опсто сакам да знам како ви беше .. :D
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.480
 3. WildCherry

  WildCherry Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  1.169
  Зашо ми мириса на сања - лазања ?? Или deer како и да е ? :lol:
   
  На MandyLane му/ѝ се допаѓа ова.
 4. AIT

  AIT Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2011
  Пораки:
  979
  Допаѓања:
  1.731
  Пол:
  Женски
  Лудо и незаборавно :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.