babylove кашички

Kако се собираат поените за упис?

Дискусија во 'Канта' започната од Cecyska, 12 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае како се собираат поените за упис во средно? Зошто сакам да знам колку поени имам за да знам каде да се запишам :)
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  5.769
  Допаѓања:
  27.923
  Пол:
  Женски
  Девојче па стварно претера со отварање на нови тема безврска, ова можеш да го прашаш и во темата за одреденото средно училиште каде што сакаш да се запишеш, инаку за поените пишува и во весниците кога излегуваат конкурсите за упис во средно училиште. :!: :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.