1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kако со маж бик?

Дискусија во 'Канта' започната од Diamondkiss, 5 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Diamondkiss

  Diamondkiss Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2011
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  38
  Какви се најчесто душевно..ова она ..знаете мислам :.. :D ако некој имал искуство!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.595
  Допаѓања:
  59.502
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.