1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kиксови

Дискусија во 'Канта' започната од katerina222, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Mислам дека нема ваква тема, ако има извинете :)

  Tема на која може да кажеме некој кикс кој сме го прочитале, кажале, слушнале..
  Eве некој пример: црна темница, блиска далечина, дрвен камен, млад старец.. :D
  позз :*
   
 2. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  Има тема "Бисери" , па мислам дека нема потреба од оваа ! :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.