1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kовери(Covers)

Дискусија во 'Канта' започната од FromWonderland, 6 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. FromWonderland

  FromWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  38
  Значи вака, мислам на оваа тема да ставаме ковери, наши или некои од рендом изведувачи што ви се допаднале

  Не најдов ваква тема ако е дупла избришете ја.Инаку не сум сигурна за насловот...како би го превеле cover ?? :^)  https://www.youtube.com/watch?v=vAP5kakbcQg
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.043
  Допаѓања:
  55.883
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.