1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kои феминки/феминци ми оставиле позитивен впецаток

Дискусија во 'Канта' започната од rici.aaaaa, 5 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  Темава ја направив со цел да се внесе малку позитивност и да да се запишат феминките кои заслужуваат да бидат ставени тука нивните имиња ....ако има оваква тема [​IMG]

  Сега јас ке ги напишам оние кои мене ми оставиле впечаток
  [​IMG]
  Snow-Queen-Се издвојува иако делува така некако ладно таа е супер :*

  Tessie-Ја обожувам да ја читам таа е прекрасна личност

  Gordana10-Од првиот момент ми остави прекрасен впечаток,иако сега не ме ни поздравува тоа таа си знае зошто :?: сепак сите би сте се согласиле дека е Прекрасна Дама :bow:

  Girl-miri-Ја обожавам едноставно

  MissRici-Во многу постови се пронаогам себе си

  Serafima-Мелем за душа сите те обожуваме

  AIT,Аdi888,Agrona,Glosy-girl-Mи се многу интересни

  Lepaaa-многу е миличка

  Трендафилка-баш е интересна и ми се допаѓа

  Star-baby-Вреди да ја имаш за пријател

  Sexy baby86-Ме фасцинира нејзината искреност

  Има уште многу кои заслужуваат да бидат напишани но сега доволно се овие доколку ви се допаѓа темава повелете изнесете ги своите мислења...
   
  На Snow-Queen му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Анабела :)
  Лепа, ептен ми е добра, обожавам да и ги читам постовите :l:
  Од повозрасните: Лолита777, Пепетрминт (мислам дека така и е никот), АИТ, Уник :)
   
 3. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
 4. rici.aaaaa

  rici.aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  3.403
  Не е баш иста со таа но како и да е бар се потрудив малку да вметнам позитивност ако треба нека оди во канта макар што потребно малку да има по позитивност на фотрумов поздрав дала :*
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.