1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kолку често се карате со вашите родители?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од anichka94, 23 октомври 2012.

 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  Колку често се карате со вашата мајка..татко брат и со било кој член од семејството !?
   
 2. marija.directioner

  marija.directioner Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2012
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  24
  колку често се карате со вашите родители

  Ретко :D
   
 3. gjul

  gjul Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2012
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  245
  колку често се карате со вашите родители

  пуффффф нон стоп и тоа се сакаат да биде по нивноо :talk: :talk:
   
  На FUCK_YOU_BITCH му/ѝ се допаѓа ова.
 4. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  колку често се карате со вашите родители

  Мнг често ...
  То ест мнг често со мајками да не речам секој ден
  нема ден онака да не се скасаме
  кавгите се од типот ништо не ми помагаш
  само лежиш спиаш...шеташ и трм трм
   
 5. n.a.t.y

  n.a.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  често.. посебно со мајками, знае да ме пецне што ми доаѓа косава да ја искубам до последно влакно
   
 6. aleks26

  aleks26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  97
  Пол:
  Женски
  Па тоа е нормално да има конфликти со самиот факт дека се со 20 и згора години постри од нас.Со татко ми многу ретко се караме да речам скоро никогаш,но затоа со мајками кога и да се видиме мора да избие караница.Што и да ми лежи на срце на неа ке се испукам,па тие се единствените луѓе кој нема да ми замерат на моите зборови и да ги превртат како што им одговара да ги слушнат.
   
 7. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.029
  Допаѓања:
  25.020
  Со појавата на непријателскиот збор "Учи" агресивноста започнува кај постарата женка и младиот мажјак
   
  На Someonespecial му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JoxyTheFreak

  JoxyTheFreak Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  833
  Допаѓања:
  5.566
  Инцестот е грев.
   
 9. Kathlin

  Kathlin Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  232
  Многу често :D Најмногу за излегувањето
   
  На Lana del Rey и oneday им се допаѓа ова.
 10. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  многу ретко :)
   
 11. femina0

  femina0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2012
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  59
  многу Често скоро секој ден ми е здосадено веке од тоа :| еве дури и сега поЧна да вика долго сум седела на ком итн...итн... со мајками секогас не поминува ниту ден дури и повеке пати во денот а со таткоми мн ретко реЧиси никогас :) :) :|
   
  На SparkyAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Не живеам со мама и тато, така да ако се карам со баба ми и дедо ми, нема да биде фер, стари луге, не се ептен стари ама .. со тоа ке покажам дека не ги почитувам и би ги повредила многу.
   
  На Lana del Rey му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  365/365 :D
  они се караат со мене :rofl:
   
 14. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  Со мама постојано,а особено кога се спремам за нешто посебно,женава мисли дека е сезнајко бре :@ ,а со тато не баш често, секогаш кога нешто ќе ми контрира човекот е во право, незнам како му успева,па веројатно затоа не се карам со него :tmi:
   
 15. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  590
  често, виикли !
   
 16. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  Со брат ми многу често! :D
   
 17. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  Не се карам, ниту пак памтам кога последен пат сум се карала со нив. Ниту пак со брат ми. Едноставно - нема зошто. :^)


  Кога бев пубертетлика, таму 7мо, 8мо се нешто ми сметаше, се осеќав несфатена. :D
   
  На Doozy му/ѝ се допаѓа ова.
 18. m.i.g

  m.i.g Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.074
  Допаѓања:
  5.777
  Пол:
  Женски
  Ретко и да ми речат нешто,не обрунувам толку внимание :)
   
 19. hellokitty2girls

  hellokitty2girls Активен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Постојано, хех :)
   
 20. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  535
  Допаѓања:
  648
  Со таткоми многу ретко.Со мајками се случува почесто ама за глупости во главно кај ми е џемперот , оти сега се пери, оти не пушти бојлер, или што да облечам , дур не бев на диета оти не ми купи благо ... :lol:
  И со сестрами : кај ми се фармерките кој ти дозволи да ги носиш( сега е ослабена па и моите алишта и чинат) Таа ми се дери
  ти ми ги носиш моите алишта и јас ке ги носам твојте :$ :D
  То се случува најчесто. :!: Тие се кавгите :lol: