1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kонцентрација

Дискусија во 'Канта' започната од tanjusskat, 31 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tanjusskat

  tanjusskat Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2011
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  0
  дали знае некој кои продукти помагаат за концентрација? :) овошје , зеленчук, можеби чај некој...?! :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.790
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.