1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kој е за AJDE....

Дискусија во 'Канта' започната од pikolin4e, 20 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pikolin4e

  pikolin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Има ли расположени за пиење???
   
 2. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.878
  и тоа како !.... Прва на листа сум
   
 3. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Ај додека не ни прелета темава (читај собиранкава) во канта да се приклучам и јас во пиењево...


  :nod: :nod: :nod:
  Ми се пие

  Што дал Господ тоа, не бирам ;) само да се пие :*
  http://www.youtube.com/watch?v=FHO4u24E1Pc  :rofl: :rofl: :rofl: уште вакво нешто ни требаше 8) на форумот
  :P
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.