1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kaкво е Вашето его ?

Дискусија во 'Канта' започната од DeadToTheWorld, 14 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DeadToTheWorld

  DeadToTheWorld Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Што мислите за егото,многу работи зависат од него како на пример дали ќе бидеме забележани,посакувани ,а со самото его доаѓа и самодовербата?
  Дали вие имате его?И што мислите како една личност може да створи големо его ? :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.