1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kade da se zapisam?

Дискусија во 'Канта' започната од Cecyska, 10 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cecyska

  Cecyska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  186
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Gimnazisko ili Strucno sredno uciliste? neznam sto e podobro. ke mi pomogne li nekoj?
   
 2. DramaQueen1

  DramaQueen1 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2012
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  156
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.