1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kade ima fitnes sali???

Дискусија во 'Канта' започната од bebushe, 22 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bebushe

  bebushe Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 април 2014
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  19
  epa vaka moze ima vakva tema ako ima ke ja izbriserme tie sho znaat kade ima fitnes sali neka pisat i ako znaat kolku pari e mesecno :))
   
 2. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.331
  Допаѓања:
  16.145
  Пол:
  Женски
  Па значи ако има ваква тема,зошто си отворила нова? Абе ајде,не само туку отварате нови теми,разгледај малце. ;)
  fitnes/fitnes-klubovi-t2058/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.