1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kade na odmor letovo?

Дискусија во 'Канта' започната од kate-84, 28 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kate-84

  kate-84 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2010
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  14
  Bi sakala da gi slusnam vasite misljenja za toa koja ja smetate top destinacija za odmor. Toa sekako zavisi od toa sto barame od eden odmor. Eve na primer jas sakam ubavi plazi, zabava za mldai i seto toa za prikladna cena :)
  Sto mislite na primer za Zakyntos vo Grcija. Ima nekoj sto bil i dali bi go preporacal?
   
 2. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.424
  Допаѓања:
  125.737
  Ај земи прочитај малку по темите пред да отвориш нова тема.

  Администраторки, заклуч!
   
 3. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.