1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kade sakate da zavrsi vasiot partner :$

Дискусија во 'Канта' започната од eva.dusicka1, 7 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eva.dusicka1

  eva.dusicka1 Активен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  ve molam kade e najgolemo zadovolstvo.Sakam da mi svrsi vo gazeto dali go ima nekoj toa iskustvo.
   
 2. decko31

  decko31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  12
  постои вејке ваква тема еве прочитај па ке си најдеш одговор
  seks/koga-imate-seks-kade-sakate-da-vi-svrsuvaat-t1241/

  јас кога имам секс со мојата партнерка скоро секогаш и свршувам во газ :P
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.