1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kade za nova godina i zimski odmor!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Fibula-Ohrid, 22 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Fibula-Ohrid

  Fibula-Ohrid Нов член

  Се зачлени на:
  22 декември 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ajde dajte ponudi za Nova Godina i zimski odmor?
  Bevte nekade na odmor ili ke odite???
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.967
  Допаѓања:
  55.200
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.