1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kafe

Дискусија во 'Канта' започната од gir.l, 21 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gir.l

  gir.l Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.400
  Допаѓања:
  5.849
  постои тема за гледање на кафе
  поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.