1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kaj mozam vakvo lance vo Bitola da kupam???

Дискусија во 'Канта' започната од psychic, 10 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  ako nekoj ja znaj cenata mozi da ja napisi :)
   

  Прикачени фајлови:

 2. I.love.your.lips

  I.love.your.lips Популарен член

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  746
  Допаѓања:
  970
  Имаше вакво прашуваа во темата кај да си купам мислам дека рекоа имало човек што продавал нешто како спроти ТераНова така рекоа јас не живеам во Ск. така да незнам за сигурно а за во Битола нез. немате некоја продавница за акцесориз?
   
  На psychic му/ѝ се допаѓа ова.
 3. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  kaj nas se e izmesano a sproti teranova nemam videno
   
 4. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
  а сигурна си дека имаше потреба од нова тема?
   
 5. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  pa mi treba za itno i zato naprajv nova tema :)
   
 6. Sw3et.Ang3l

  Sw3et.Ang3l Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2012
  Пораки:
  1.261
  Допаѓања:
  2.096
  Пол:
  Женски
  и да е итно.. сигурно нема да одиш сега во 12 да купуваш :fubar: а до утре сигурно некој ке ти одговореше и во другите теми :)
   
 7. psychic

  psychic Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  2.360
  Допаѓања:
  1.252
  Пол:
  Женски
  nema sega ama utre sabajle treba da kupam :)
   
 8. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Мене не ми е јасно зошто темата е уште откклучена ? :?:
   
  На Sw3et.Ang3l му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.