1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da gi izvadime vlaknencata nad usta

Дискусија во 'Канта' започната од Didy77, 1 март 2016.

?

Kako gi otstranuvate vie?

 1. Na priroden nachin

 2. So brich

 3. Chupalica

 4. Depiliranje

 5. Ne gi otstranuvam

Дозволен е избор на повеќе опции
Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Didy77

  Didy77 Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Dali mozhe bi nekoj otkril so prirodni sostojki da gi otstrani nesakanite vlaknenca pod ustata?:))
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  23.228
  Допаѓања:
  152.436
  Пол:
  Женски
  Со ленти за депилација кои се наменетите за таа намена.
  Барем на македонски да беше темава.
   
 3. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.503
  Допаѓања:
  10.349
  Пол:
  Машки
 4. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.541
  Допаѓања:
  11.924
  Пол:
  Женски
  На македонски и е де, само на кирилица не е. :D
   
  На Waka-waka и Umbrella22 им се допаѓа ова.
 5. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.398
  Допаѓања:
  31.101
  Пол:
  Женски
  еее ме потсетивте на песната кирилица....кирлицаааа,кирилииицаааа...пардон за оф-топикот:!:
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.517
  Допаѓања:
  58.931
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.