1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako da gi porasnam gradite?

Дискусија во 'Канта' започната од Saru6, 25 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Saru6

  Saru6 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Znaam deka ke vi izgleda smesno no seriozno eeeee!!! :( :worried: |(
   
 2. An.N

  An.N Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  14
  Незнам како да ги пораснеш, искрено не ми ни текнува причина зошто ова би било толку сериозно? Девојките со мали гради не се привлечни? :)
   
 3. Lilly8

  Lilly8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2011
  Пораки:
  306
  Допаѓања:
  288
  А зошто едноставно не се прифатиш таква каква што си?
  Некоја има поголеми,некоја помали гради.Ако немаш големи гради не значи дека не си привлечна или незнам што.
  Не си се оптеретувај со непотребни работи. ;)
   
 4. anamariia.x3

  anamariia.x3 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  856
  Стави чорапи во градникот :lol:
   
 5. t.w.e.e.t.y

  t.w.e.e.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2011
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  617
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.