1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako da go osvojam ?

Дискусија во 'Канта' започната од melanija.styles, 31 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. melanija.styles

  melanija.styles Активен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  me interesiraat vasite trikovi za osvojuvanje na deckovci :) navedete nekoi interesni trikovi koi mozebi i mene ke mi pomognat :)
   
 2. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  295
  Пол:
  Женски
  паа немој да трчаш по тие некој едноставно биди ладна,оти има некои ќе видат трча некоа по нив и они си ја креваат цената,а они сакаат сите да ги добијат и ќе видат дека ти не реагираш не се замараш и ќе мора он мислам така е кај нас тука
   
 3. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.381
  Допаѓања:
  87.548
  Работава, не му излагај пред очи, не му зборувај, не го гледај, па ќе му ја намалиш цената, па лесно ќе го купиш.

  (точки, запирки и останати интерпукциски знаци се дозволени во коментарите)
   
 4. Lady97

  Lady97 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.172
  Допаѓања:
  524
  биди неодолива,биди тоа што си ;)
   
  На sanjaeva му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.