Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da ja vratam ?

Дискусија во 'Канта' започната од jasakam22, 10 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jasakam22

  jasakam22 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Би сакал да ми помогнете. Mojaта девојка ми се лути затоа што мисли дека моите дома не ја сакаат и сега сака да раскине со мене, а јас неа многу ја сакам и сум спремен да се откажам од сите само со неа да бидам. Ви се молам помагајте :(
   
 2. Mosquiita

  Mosquiita Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2013
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  663
  Дај број од девојката да и се јавиме да и кажеме :D
   
 3. jasakam22

  jasakam22 Активен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  na tebe ti e do zafrkancija a ?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.