1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da mu kazam deka go sakam..?

Дискусија во 'Канта' започната од Sani09, 15 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sani09

  Sani09 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Vaka ima eden decko koj mnogu mi se sviga..i go sakam..no neznam kako da mu go kazam toa..ve molam pomognete mi nekako..kako da go storam toa..
  Blagodaram odnapred!! :)
   
 2. Sani09

  Sani09 Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  ve molam ako sakate pobrzo kazete mi mi se brza..
   
 3. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  626
  Допаѓања:
  741
  Кажи: Те сакам. :)

  И, пишувај на кирилица. ;)
   
  На bitter-girl му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.