1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da mu privlecam vnimanie?

Дискусија во 'Канта' започната од Maca135, 15 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Maca135

  Maca135 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Epa vakaaaaa... Pred nekoe vreme se dopisuvam so eden tip na fb. Znaci deteto e mnogu fino,barem taka izgleda... Ama nekako ko da neame za so da zborime... Mislam ja sakam da zboram so nego ali nekako muabetot e preobicen nz kako da vi objasnam... :/ Pomos?:/
   
 2. jaslicno

  jaslicno Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  3
  па ќе пробаш да отвораш некои поинтересни теми, а не само здраво како си што правиш бла бла... ќе го прашаш некое поинтересно прашање на кое не се одговара само со еден збор, пример ќе го прашаш како стои со љубовта дали има симпатија и слично... и муабетот ќе си се развива сам по себе, ако ме разбираш :D
   
 3. Maca135

  Maca135 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  off jas razbiram ama pak...nekako i da go prasam nekoe porazlicno prasanje,ne se rasprikazuva bas... deluva nezainteresirano,ama mislam deka i po priroda e taka kjutliv... i sea da ne ispagjam kako lele dali da mu pisam ja 1va ili on mene,ali nekako poslednive denovi nit ja ke pisam ni on... stvarno nz so da praam,a bas bi sakala da zborime
   
 4. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.742
  Јас би ти препорачала да искочите.. Сепак е по различно во живо.. Ќе имате повеќе теми за разговор.. одете во парк, шетајте, поминете го денот заедно и секако ќе видиш дали сте еден за друг :D и јас почнав така од чиста досада и сепак се осмелив да го направам првиот потег.. сега имам врска со личност која ја сакам премногу и он мене .. дојдовме до тој степен штоод септември ќе живееме заедно во Лондон, лудо зарем не ?!.. За сето тоа е благодарен facebook (кој што веќе го немам ) хехехех.. Како и да е Маца ти посакувам многу среќа, па пиши ни и израдувај не со новости.. Поздрав !! :*
   
 5. Maca135

  Maca135 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  druga rabota so me maci podolgo vreme e so ne mozam da si najdam decko...eve vaka za muabet edvaj naogjam nekoj...ne sum neso mnogu prebirliva....ednostavno ne znam kaj da baram... se druzam,iskacam ali ne mozam da si najdam normalen decko... stvarno vreme mi e za ozbilna vrska da vidam kako e dosta mi e od muvanja i tie cuda
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.