1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako da oslabam ? :(((((

Дискусија во 'Канта' започната од Rossonera, 16 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rossonera

  Rossonera Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Sтварно ми треба помош kazhete mi kako da oslabam i dali voopshto treba vo ovie godini da mislam za oslabuvanje, imam 13 godini i mozhebi imam 59-60 kг.. и неможам да се поднесувам веќе вака :worried: :worried: :worried: :worried: :worried: ...
   
 2. Unique.chick

  Unique.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  2.378
  најпрвин добредојде на форумов
  незнам зошто имаше потреба да ја отвориш темава кога имаш милион теми со разни диети, никој овде неможе да ти каже дали да ослабеш ако ти се чуствуваш дека треба тогаш треба .. од кај ние да знаеме..
  а имаш и тема Морална подршка за сите што сакаат да ослабат...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.