1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako do cvrsti nokti?

Дискусија во 'Канта' започната од huliganka, 22 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. huliganka

  huliganka Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  zenski aj pomognete kazhete mi nekoi soveti/stvari za cvrsti nokti?
   
 2. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.415
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.