1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako do najbrz evekt na slabenje

Дискусија во 'Канта' започната од dxxxxx, 23 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dxxxxx

  dxxxxx Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Devojki navistina kako mozi brzo da se oslabni :) prifakam i stroga dieta samo da ima pobrz efekt :D
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.166
  Допаѓања:
  23.025
  Пол:
  Женски
  Прво темата ти е во парфеми, второ пишувај кирилица :)
  И Трето, побарај сигурно има теми за диети. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.