1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako do vitkana kosa?

Дискусија во 'Канта' започната од denisa0801, 13 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. denisa0801

  denisa0801 Нов член

  Се зачлени на:
  11 јули 2015
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  zdravo zenski.. jas imam skoro prava kosa.. ponekogas koga ja miam ja stavam vo pundza za sabajle da mi bide vitkna, koga ja vitkam so figaro mn brzo mi se ispravuva :( pomosh????
   
 2. st2007

  st2007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2014
  Пораки:
  296
  Допаѓања:
  778
  Пол:
  Женски
  Јас кога ја мијам ја оставам да се исуши малку и потоа ставам пена од Авон. Мене ми помага.
   
  На denisa0801 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. denisa0801

  denisa0801 Нов член

  Се зачлени на:
  11 јули 2015
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  kakva pena potocno i kade ke mozam da ja kupam?
   
 4. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.917
  Допаѓања:
  40.799
  Пол:
  Женски
  http://forum.femina.mk/threads/Како-до-виткана-коса.2242/page-21#post-1508596
  Веќе има ваква тема,требало прво да побараш ,не веднаш нова да отвараш,постави го прашањето таму. :)
  А еве уште една и за пена за коса http://forum.femina.mk/threads/Пена-за-виткање-на-косата.24/#post-51
   
 5. denisa0801

  denisa0801 Нов член

  Се зачлени на:
  11 јули 2015
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  se izvinuvam nova sum na femina preeska go napraviv profilot, neznam kako da go koristam uste :/
   
 6. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.917
  Допаѓања:
  40.799
  Пол:
  Женски
  Пред да почнеш со користење,ќе прочиташ овде http://forum.femina.mk/threads/Правила-на-форумот.44/#post-128 и во темите слични на оваа,за да знаеш што треба и што не треба да правиш.
  Како и да е,горе во полето за пребарување ќе напишеш и ќе побараш дали има тема,или па можеш овде да прашаш ако не можеш да најдеш,ќе ти каже некоја феминка. :)
  http://forum.femina.mk/threads/Каде-да-ја-најдам-темата.9039/page-9#post-982089
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.