1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako do volumen nna kosa

Дискусија во 'Канта' започната од stojanovskata, 13 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Epa vaka znae li nekoj kako do volumen na vrvovite..imam dolga kafena prava kosa...mnogu ubavo mi stoi na liceto koga ke ja podignam so race no mi paga ..pa zne li nekoj kako da go izvedam toa bez da mi paga ....fala odnapred

  а и ако има ваква теме -клуч :!: но ако мозе линк да ми дадете :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.