1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako si go pominuvate letoto vo 2012

Дискусија во 'Канта' започната од isabella0312, 8 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. isabella0312

  isabella0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  32
  Feminki,jas sum momentalno na odmor(normalno leto e!! :D ) i mi tekna da otvoram vakva tema,za da mozete da se pofalite kade ste,so koj ste i sl.pa spodelete nesto za toa kako si go pominuvate odmorot!! ;)
   
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.196
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.