1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kako so mas vo znak bliznaci?

Дискусија во 'Канта' започната од Girlllll, 18 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girlllll

  Girlllll Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Pa vaka.. me interesira kako treba da se postapuva so mas vo znak bliznakci? ;) :P
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Само неколку теми подолу ја има истата тема drugata-nauka/kako-so-maz-vo-znak-bliznaci-t955/ не виде???? Или знам нова си па те мрзеше да разгледаш |(
  И патем се пишува МАЖ, а не МАШ
   
 3. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.049
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.