1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kako ustata da mi izgleda pogolema

Дискусија во 'Канта' започната од pinky17, 7 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pinky17

  pinky17 Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  devojki se nadevam deka.nekoj moze da mi kaze nekolku "trikovi" kako ustata da mi izgleda pogolemaa
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.894
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.