1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kakvo kafe piete

Дискусија во 'Канта' започната од papagal4e, 2 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  134
 2. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  134
 3. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.128
  Допаѓања:
  8.178
 4. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  134
  се извинувам :worried:
   
 5. Gea

  Gea Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  1.056
  Допаѓања:
  11.587
  Пол:
  Женски
  А и темава не е соодветна за оваа категорија, тело и кафе, хм, што знам, единствено ако не мислиш на оние кафиња што ги рекламираат за ослабнување, ама пак не е за оваа категорија, туку за диети. :?:
   
 6. sweet.woman

  sweet.woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  982
  Допаѓања:
  445
  само 3 во 1
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.