1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kalesh Angjaaa

Дискусија во 'Канта' започната од LoStedLOvee, 25 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LoStedLOvee

  LoStedLOvee Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  ako ja ima nekoj preraskazano ve molam mi treba za utreeee fala odnapred :) :( :(
   
 2. sweet-star

  sweet-star Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2012
  Пораки:
  1.524
  Допаѓања:
  1.736
  Пол:
  Женски
  Требало прво да побараш низ форумов и да видиш дека веќе има ваква тема кај што има накратко напишано за лектирава.Не одма нови теми да се отвораат.
  Еве ти obrazovanie/kales-an-t15323/.
   
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Добро бе ти на кој јазик пишуваш? Фламански? Не можеше едноставно да напишеш-Калеш Анѓа, а не Kalesh Angjaaa? И нема за тебе прераскажана лектира, треба да се образуваш и описмениш прво а така на готово тешко дека ќе го постигнеш тоа.

  p.s. Не знаев дека е Анѓааа
   
  На Papillon.Papi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. LoStedLOvee

  LoStedLOvee Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  Fala ti mnogu :*
   
 5. LoStedLOvee

  LoStedLOvee Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  4
  ;) ;) ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.