1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kandida albicans

Дискусија во 'Канта' започната од marinamaci, 26 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marinamaci

  marinamaci Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  imam kandida i sega go koristam onoj mast kanesten i mi pomaga no dali ako jas imam infekcija i partnerot ima????
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.106
  Допаѓања:
  56.328
  Пол:
  Женски
  zdravstveni-problemi/kandidijaza-t403/
  Се замолува членката да ги прочита правилата на форумот и да пишува на кирилица.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.