1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Karaoke Party

Дискусија во 'Канта' започната од srhsejbsk, 13 ноември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srhsejbsk

  srhsejbsk Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  1.591
  Допаѓања:
  9.360
  Пол:
  Женски
  како што проверив нема ваква тема, ако има без гајле клуч :*

  http://www.karaokeparty.com/en/ е сајт каде што може да се пее, а притоа ти покажува колку добро си испеал и ти дава поени :music::music::music:
  Може и да се учествува во натпревари, може да се сознаваат и натпревари, па хајкскори, квизови и триста чуда :D

  Мене многу ми е интересно на сајтов, си пеам, поенчиња си собирам и хајкскорчиња си правам :rock:

  На натпревари секогаш освојувам 4 место никако неможам 3 или 2 :D

  My High Scores:

  The Rose
  Bette Midler
  7795-поени

  My Heart Will Go On
  Celine Dion
  7474-поени

  I Will Always Love You
  Whitney Houston
  6269-поени

  Someone Like You
  Adele
  5922-поени


  Па што мислите за сајтов?
  Колку хајкскор имате на одредени песни?
  Имате ли медали?

  На колку натпревараи сте победиле?
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.