1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

kazete mi pls

Дискусија во 'Канта' започната од tanje01, 16 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tanje01

  tanje01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  vaka imav odnosi na 24 minatiot mesec so mojot decko i mi e strav dali imam ostanato bremena ali toj tvrsi deka ne svrsi i od edna strana mu veruvam mesecniot ciklus ne mi idi redovno a dolu vo cipata mi se napravi kako topce malo od desnata strana i mi se zdrvuvaat levata raka i noga nz od sto i premnogu me boli vo pocetokot koga ke go doprev pocnuvav da kaslam mnogu i nemozam vozduh duri da zemam a premnogu se plasam srceto mi cuka zabrzano ve molam kazete mi sto moze da mi bide ;(
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Не си трудна. Штом дечкото не свршил во тебе, не си со сигурност.
  Инаку, еве профеминај тука, може ќе најдеш нешто што би те интересирало во оваа доба. ;)

  seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/
   
  На kristina.k му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  15.288
  Допаѓања:
  101.309
  Пол:
  Женски
  подобро иди на лекар за проблемот кај ципата. Мене тоа повеќе би ме загрижило него дали сум бремена или не. Тие симптоми не се за бременост па да му ја мислиш. И друг пат за памет, кондомче и мирна глава!
   
 4. sweet.woman

  sweet.woman Популарен член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.225
  Допаѓања:
  744
  најдобро иди си на доктор да видиш од шт оти е тоа топче мислам не емала ова работа а за бремена и јас мислам дека не си
   
 5. k.i.t.t.y

  k.i.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2011
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  74
  Не прашувај тука, одма оди си на доктор во најскоро време да видиш што е работата нема играчки со такви работи... Гуд лак :*
   
 6. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.762
  Несакам да попувам, ама ставрно не ми е јасно како покрај толку болести вие се плашите од бременост. Се гушела, неможе да дише, срцето и забрзува....на на неа страв и е да не е бремена

  Бремена не си, ама немој да заебеш ситуација и да си мислиш дека ќе помине, и да не отидеш на лекар
   
 7. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  15.288
  Допаѓања:
  101.309
  Пол:
  Женски
  Ќе бидам офф топик ама дајте бе жени пазете се. Не е само легни и уживај !! барем денеска има начини да прочитате а се образувате. Се согласувам со Алис, толку болести има. Дајте отврете очи!!!
   
 8. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  841
  Допаѓања:
  1.223
  Пол:
  Женски
  Де бре деца само да се
  фукало
  и на ништо да не се мислело. Па срамота е на 19 год да прашувате вакви прашања. Во планина да живеевте ќе бевте по едуцирани. Па уште и правописни решки. :x
   
 9. tanje01

  tanje01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  bev na doktor da denes i toa e infekcija od depilacija (bricenje) nisto strasno
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.