1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ketering

Дискусија во 'Канта' започната од Isabeli, 14 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Isabeli

  Isabeli Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  7
  Zenski, citajki po forumov ne sretnav vakva tema, pa zatoa ke ve molam dokolku ste poracuvale ketering uslugi spodelete iskusta, ceni, dadete preporaki i sl :)

  Dokolku ima vakva tema, a ne sum ja zabelezala Ve molam popravete :)

  P.S. se izvinuvam za latinicava nemam makedonska podrshka :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
  hrana-i-pijaloci/ketering-t12114/
  Има форумот македонска поддршка, кликни на икончето под одјави се, кај што стои латиница и ќе се смени фонтот, или два пати на шифт. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.