Kirkolina caj

Дискусија во 'Канта' започната од stojmenovska, 10 октомври 2012.

 1. stojmenovska

  stojmenovska Активен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2012
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  2
  Devojki dali imate probano caj Kirkolina, i dali ima efekt? ;)
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  729
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.969
  Допаѓања:
  47.888
  Пол:
  Женски