1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

KJE MOZHE LI NEKOJ DA MI POMOGNE ITNO EE!!

Дискусија во 'Канта' започната од mmtrajkovska, 28 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mmtrajkovska

  mmtrajkovska Нов член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  znachi mi treba pomosh ako mozhe nekoj da mi ja rashkazhe starecot i moreto nakratko nemora dolgo mn daa bide ali da gji ima vazhnite delovi ve molam itno mi e :))
   
 2. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  1.490
  Пол:
  Женски
  Аман бе,пак ќе кажам како и во претходните теми..Не е должен тебе тука никој да ти прераскажува а ти да си уживаш само,потруди се и побарај нешто на нет.А и не отварај посебни теми,си имаш посебна,соодветна тема за да прашаш нешто |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.