1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koлку често сте подложни на настинки?

Дискусија во 'Канта' започната од Ma4encee, 25 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ma4encee

  Ma4encee Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Совети како тие на време да ги спречиме...? ;(
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.042
  Што ти е поентава од отварање на теми кои веќе ги има на форумот?Девојко разгледај прво, размисли па после ако е потребно отвори некоја тема која веќе не е постоечка тука и држи вода за да се исполни со постови.
   
 3. Ma4encee

  Ma4encee Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Доколку ти сметаат моите теми не ни ги погледнува а уште помалку читај и давај коментари поздрав
   
 4. macysh

  macysh Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  1.067
  Допаѓања:
  732
  Не и смета тоа на џули туку на целиот форум.Се губи организираноста и само им отвораш работа на модераторите да префрлаат дупли теми во кантата.Никој нема лоша намера,но,кога веќе сакаш нешто да напишеш и побараш совет,па прошетај низ форумот не ќе се умориш :^)
   
 5. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
  Не би ти штетело едно читање најпрво на правилата на форумот,а потоа отварање на теми.
  :hai:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.