1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koнцерт

Дискусија во 'Слободно време' започната од inimini, 27 јуни 2013.

 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  67
  Site членови на фемина се покануваат на хуманитарен концерт во петок во 21 часот кој сака и што сака мозе да донира за семејства кои немаат апарати за домакинство, храна облека обувки лекови мебел и др подетално мозете да прочитате на групата Сонце на facebook