Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

KOGA BI BILE NEVIDLIVI EDEN DEN STO BI PRAVELE.........

Дискусија во 'Канта' започната од andrea91, 15 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. andrea91

  andrea91 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  4
  KE BIDE INTERSNO.........
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.015
  Пол:
  Женски
  opsti-diskusii/koga-bi-bile-nevidlivi-t6495/
  Се моли авторот да ги прочита правилата на форумот за пишување на мислење и отворање на нова тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.