Koga nekoj ve ogovara...

Дискусија во 'Канта' започната од Wonderfulx, 12 јули 2013.

 1. Wonderfulx

  Wonderfulx Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2013
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Женски
  Devojki edni devoj4ina po4naa da me ogovaraat i sega objavuvaat pesni na fejzbuk i mi se potsmevaat kako toa sum poniska od moite vrsnici i premnogu me nerviraat mi idi da gi utepam :@
  kazete mi sovet se nerviram mnogu :( (izvinete sto pisuvam na latinica ali od telefon nemozam na kirilica)
   
 2. vitomir

  vitomir Нов член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2011
  Пораки:
  2.095
  Допаѓања:
  3.617
  Ти треба да бидеш среќна што те оговараат и ти се потсмеваат,тоа значи дека вредиш,и немој тоа да го гледш како негативно,баш тоа треба да те радува,уживај попаметна си ти од нив.поздрав :)
   
 3. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.328
  Допаѓања:
  10.742
  Пол:
  Женски
  Страшно е кога ќе престанат да зборуваат... Се додека зборуваат за тебе, значи дека постоиш и вредиш. Не им се нервирај, нека си зборуваат што сакат.Игнорирај ги! Не за џабе речено на ливада порта не се става, на народ уста не се затвора...
   
  На vitomir му/ѝ се допаѓа ова.