1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

koj e od naselbata Cair?

Дискусија во 'Канта' започната од peggybllu, 12 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. peggybllu

  peggybllu Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  здраво девојки ми треба некој кој што живее во населбата Чаир би сакала да прашам едно прашање
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.511
  Допаѓања:
  39.822
  Пол:
  Женски
  Ок девојко не си требала нова тема за ова да правиш
   
 3. peggybllu

  peggybllu Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  ako ne mi bilo potrebno nesto ne bi ja ni pisala temata taka da mi treba
   
 4. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.511
  Допаѓања:
  39.822
  Пол:
  Женски
  има теми каде што ќе прашаш не тема да праиш |(
   
 5. peggybllu

  peggybllu Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  epa ako IMA moze ljubezno da kazes kade da se obratam neli? nova sum na sajtov a bidejki ti si non stop vklucena mozes da me upatis vo koja od temite da pisam taka???? :^)
   
 6. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.511
  Допаѓања:
  39.822
  Пол:
  Женски
  Прашањето ти е да ти го дадат бројот на Вики од Чаир така?
  Гледам веќе си прашала!
  Можеш 100 теми да отвориш, ако некој незнае да ти одговори или пак несака да се открие дека е од таа населба, тогаш нема да ти пише така?
   
 7. peggybllu

  peggybllu Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  ne tuku drugarka bara nekoja koja sto zivee vo cair a baraat cimerki prvo prasaj pa potoa donesuvaj zaklucoci pozz

  i neznaci deka ako si videla deka sum pisala za VIKI deka za toa otvaram tema drugpat ne se pravi MNOGU pametna i mozokot iskoristi go so poln kapacitet ;)
   
 8. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.481
  Ајде без карање нова е ке научи :)
   
 9. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.511
  Допаѓања:
  39.822
  Пол:
  Женски
  Побарај малку низ темите и ќе најдеш ;)
  obrazovanie/baram-cimerki-t2739/?hilit=%D1%86%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B8
  И не се замарај колку го користам ја својот мозок, овдека незнам дали јас сум таа што згрешила или ти. И некако преголема случајност ми е да го бараш бр на некоја гледачка или нз бајачка од чаир и другарка ти да бара цимерка, мислам дека тоа беше само да се извадиш али ај ќе речеме дека е така, да речеме дека си го искористила мозокот со полн капацитет и си знаела да се извлечеш :D
   
 10. peggybllu

  peggybllu Активен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0


  tebe nitu treba da ti kazuvam nitu da ti se pravdam kako i da e bez razlika fala ti za linkot pozz
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.