1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koj mozhe da mi pomogne za pismena:Ljubovta ne e sila?

Дискусија во 'Канта' започната од Sara.Risteska, 12 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sara.Risteska

  Sara.Risteska Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Za sreda mi e itno ve molam koj znae neka mi napishe !! :** pzz
   
 2. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.337
 3. Sara.Risteska

  Sara.Risteska Активен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.