1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Koj poveke uziva?

Дискусија во 'Канта' започната од Traktor539, 3 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Traktor539

  Traktor539 Нов член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Vo tekot na seksualniot odnos.Koj poveke uziva,mazot ili zenata?;)
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Во овакви теми јас уживам да ставам кЉуч.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.