Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Kolku kilogrami imate?

Дискусија во 'Канта' започната од Anna8, 31 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anna8

  Anna8 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  2
  jas imam 69:)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.024
  Пол:
  Женски
  Не поттикнува дискусија темава, нема потреба и на форум да редиме бројки и да се лажеме за килажата. :) Башка во темите како што се опиши се и слични на неа може да се наведе ова.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.